Loading…

Skupujemy Samochody - Skup Aut za Gotówkę Warszawa i Okolice

Skup samochodów za Gotówkę - Skup samochodów używanych Warszawa ➤ Sprawne, powypadkowe, uszkodzone ➤ Wszystkie marki, Gotówka od ręki. Transport i darmowe wycena w 24h. Sprawdź!
Sprawdź nas!

Sprzedajemy audi a3 na części w tydzień !!! część 2 . ile zarobiłem ? Czy handel częściami opłaca?Sprzedajemy audi a3 na części w tydzień !!! Minął tydzień czy dużo zarobiłem na sprzedanych częściach do audi ? Czy to się opłaca ?
Jak teraz wygląda auto ? Ile części sprzedałem ? Na te i inne pytania, odpowiedz w filmie.
Za jakiś czas będzie część 3 i już na pewno ostatnia 🙂

Najlepsza porównywarka OC/ AC
http://bit.ly/3dHEzBg

Jeżeli macie sprawę piszcie
► znudzonyhandlarz@gmail.com
https://www.facebook.com/ZnudzonyHandlarz/

Oglądajcie, subskrybujcie, dodawajcie łapki i komentujcie 🙂
Dzięki za oglądanie i przeczytanie opisu do końca :))

———————————————————————————————————-
#handel #bmw #audi #znudzony handlarz #opel #diesel #benzyna #wojny samochodowe #autohandel #sztuczkihandlarzy #skupaut #samochody #e46 #e36 #e39 #taniesamochody #wrakrace #506629992 #vloghandlarza #merc #mercedes #audi #a3 #na części

Gotówka za Samochody Kupujemy auta za gotówkę. Skup samochodów Warszawa – Nasza firma dojedzie i sprawdzi twoje auto, kupimy każdy pojazd za gotówkę.

5 thoughts on “Sprzedajemy audi a3 na części w tydzień !!! część 2 . ile zarobiłem ? Czy handel częściami opłaca?

  1. Z auta zakupionego za ok tysiaka zarobku na czysto jest ok tysiak do nawet 5-6 tys zł w zależności od samochodu mowię tu o samochodach przynajmniej 20 letnich tylko na sprzedaż niektortch rzeczy trzeba czekać i czekać a inne nigdy się nie sprzedadzą no i pozostaje problem z masą plastików i gąbek

Dodaj komentarz

Zadzwoń!