Loading…

Skupujemy Samochody - Skup Aut za Gotówkę Warszawa i Okolice

Skup samochodów za Gotówkę - Skup samochodów używanych Warszawa ➤ Sprawne, powypadkowe, uszkodzone ➤ Wszystkie marki, Gotówka od ręki. Transport i darmowe wycena w 24h. Sprawdź!
Sprawdź nas!

Kupujemy BMW od handlarza | STRADALE Daily #14W dzisiejszym odcinku zobaczycie początek nowej przygody z kolejnym naszym autem.

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 732 777 787

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Gotówka za Samochody Kupujemy auta za gotówkę. Skup samochodów Warszawa – Nasza firma dojedzie i sprawdzi twoje auto, kupimy każdy pojazd za gotówkę.

49 thoughts on “Kupujemy BMW od handlarza | STRADALE Daily #14

  1. Siema mam takie dziwne e 39 m pakiet to znaczy m pakiet eksluziew pakiert indiwual pakiet i jeszcze mam przebite numery win a na domiar wszystkiemu to jest wszystko legalne auto sprowadzone e z Norwegii powiedz co to jest alpinia tam maczała palce mam ten samochód już dziesięć lat po dowodzie rejestracyjnym ma dwadzieścia lat a po oryginalnym winie ma 18 lat proszę daj zmąć morze to będzie dob ry temat na jakiś odćinek twojego kanału

  2. Handlarze z Prószkowa jadą na zakupy "nowym" A45 za niemałą kasę,ale wg nawigacji za stówkę,czy dwie przyklejonej do szyby…;) Co? Nie ma komu aktualizacji zrobić w super maszynie?A może za drogo?;) Wychodzi na to, że handlarze tak już mają, niezależnie od tego czy obracają setkami,czy setkami tysięcy…Na dowodzie Dr..więc właściciel był lekarzem!;) I tacy ludzie robią u nas pieniądze.:)Żałosne,bo takie polskie.

  3. Popełniliście poważne wykroczenie. Poruszaliście się samochodem nie zarejestrowanym bez ubezpieczenia OC. W przypadku kolizji trzeba było by pokryć koszty ze swojej kieszeni. W wielu komisach praktykuję się takie oszukańczą praktykę (jazda na tablicach wklejkach oraz pseudo ubezpieczenie na VIN które nie jest ubezpieczeniem OC. Zwykła kontrola skończy się odholowaniem auta na parking policyjny i mandatem. W przypadku wypadku kierujący pojazdem będzie obciążony wszystkimi kosztami, łatwo się domyśleć, że może to zrujnować życie takiej osobie. To auto mogło poruszać się tylko na lawecie. Jako, że jesteście kanałem moto-tematycznym powinniście douczać i promować rzetelną wiedzę a nie propagować "januszerke" i ryzykowne oszustwa.

  4. Mnie chuje na badaniu jednego roku źle wpisali przebieg o 10tyś. Gość nie zapisał sobie na papierze i coś mu się pomerdało. Ja tego nie sprawdziłem i za rok oczy postawiłem, o co tu biega. Niestety teraz głupio to wygląda w papierach – jakbym specjalnie cofnął licznik o głupie 10tyś… To było akurat przed obostrzeniami, więc prawnie nic nie będzie…

  5. I ten samochód przy prędkości podróżnej 160 km/h spala tylko 8 l na 100km.Jeżeli ma aktywna kierownicę to bajka.Świetnie się wkręca na obroty, a brzemienie jednostki napędowej wywołuje uśmiech na twarzy.325 i 218 PS w manualu to super auto.
    A teraz dla oszczędnych.Samochód ten nie nadaje się do gazu.Po kilkudziesięciu tys km żre olej litrami.
    Bmw 325i to świetny samochód ale tylko do jazdy na benzynie.LPG mówię nie….Pozdrawiam

  6. Ma coś w sobie takiego co inne auta nie mają. Wiem coś o tym i jestem w szoku. Jakby ktoś mi założył na oczy opaskę i wsadził do BMW e90 (zadbany) to pomyślałbym, że prowadzę auto z salonu jakieś. Mega polecam te auta. Coś dziwnego bo stare a daje rade.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!