Loading…

Skupujemy Samochody - Skup Aut za Gotówkę Warszawa i Okolice

Skup samochodów za Gotówkę - Skup samochodów używanych Warszawa ➤ Sprawne, powypadkowe, uszkodzone ➤ Wszystkie marki, Gotówka od ręki. Transport i darmowe wycena w 24h. Sprawdź!
Sprawdź nas!

Kupujesz nowe auto z salonu? Jak je sprawdzić?Jak sprawdzić nowy samochód przed obiorem z salonu, na co zwracać uwagę by nie dać się złapać na minę. Oczywiście uszkodzenie samochodów to marginalny przypadek, ale warto zwracać uwagę na wybrane elementy.
__

Zajrzyj do mnie na sociale :

– INSTAGRAM : http://motodoradca.tv/instagram
– FACEBOOK : http://motodoradca.tv/facebook
__

Subskrybuj kanał :

– MOTO DORADCA : http://motodoradca.tv/subskrybuj
__

Wszelkie pytania związane z poradami, zakupem auta i eksploatacją proszę kierować w komentarzach pod filmem, w polu dyskusja, czy też w grupie „moto doradcy”, w innych kwestiach wspolpraca@motodoradca.tv

Gotówka za Samochody Kupujemy auta za gotówkę. Skup samochodów Warszawa – Nasza firma dojedzie i sprawdzi twoje auto, kupimy każdy pojazd za gotówkę.

25 thoughts on “Kupujesz nowe auto z salonu? Jak je sprawdzić?

 1. Dziękuję za ten odcinek. Za kilka tygodni akurat będę odbierał samochód. Przyda się!

  Pytanie – jaka jest procedura, jeżeli znajdziemy wadę w samochodzie? Zarówno tę naprawialną jak i nie(brak wyposażenia).

 2. Mam teraz taka akcję że przed terminem wydania mi samochodu nie wydali mi go przez 3 tygodnie (niby była awaria zagłówka XD)

  Po jakis 5 tygodniach od wydania mi samochodu poszła chłodnica (całą do wymiany)

  Teraz po 2 miesiącach w najnowszej becie nie działa mi całkiem prawe lusterko oraz szyby nie chcą się domknąć

  —Jestem umówiony aby znowu się przejechać do salonu na reklamacje ://

  (Bmw nowa seria 3)

 3. W moim przypadku trafiłeś w sedno ponieważ dziś odbierałem nowy samochód i wmawiano mi, że mikrorysy to norma i każde auto tak ma. Koniec końców salon aby wyjsć z tego z twarzą po ciężkich bojach i wielu nie uprzejmościach w moją stronę opłaciło usługę polerowania tych miejsc co mi się nie podobały , ceramiki i ogólnego przygotowania auta pod wydanie bo tak przygotowane niw było. Usługa w firmie zewnętrznej. Dodam, że to marka na aktualnym topie , jak to mówią lider niezawodności .

 4. Jak myślicie elektryczne zamykanie bagażnika zadziała automatycznie w przypadku kiedy zapomnielibysmy go zamknac ???? I przy jakiej predkosci….Waldek !!! Chyba mamy nowy test 😉

 5. Osobiście jeździłem nowym powypadkowym samochodem z salonu. Wyszło po 10 latach jak sprzedawałem. Kupiec był kumaty, sprawdził i okazało się że był wyciągany słupek i lakierowany cały bok. Problem w tym że po 10 latach mogę się odwołać jedynie przez okno.

 6. Przypadek żony byłego szefa traktuje o zakupie w jednym z Warszawskich salonów toyoty. Samochód ten nie przeszedł ani jednego przeglądu ponieważ miał dwa numery nadwozia z przodu i z tyłu. No ćwiartka może nie, ale pół na pół to czasem pospawają :D. Był z tym wielki problem i oparło się o kilka spraw ale nie wiem jaki był finał bo zmieniłem pracę.

 7. tylko jak sobie poradzić ze sporzeniem dilera gdy kupujesz to auto za 100 tyś np i sprawdzasz niczym passata z handlu….. myślę że lepiej wtedy przyszłego właściciela wysłać na kwestie formalno papierologiczne a samemu wtedy za niego zrobić oględziny 😀

 8. Witaj Waldku, Co zrobić w następujacej sytuacji : Samochód nowy u dilera przyjeżdża z fabryki i stwierdzam podczas oględzin malowany tylny prawy próg – grubość lakieru ponad 400 ! Jak teraz podejść do tematu ? . Dzięki Tobie nie wbiłam się na minę 🙂

 9. Witam Panie Waldemarze.

  Co się dzieje z nowymi samochodami które docierają do salonu już uszkodzone ? Czy jeśli lora miała wypadek z nowymi samochodami to co w tedy? Czy można taki samochód "uszkodzony" kupić i we własnym zakresie go naprawić?
  Pozdrawiam.

 10. Waldku nie wiem czy mam rację ale mądrze prawisz lecz jakoś tak pusto jest podczas oglądania. Na dobrą sprawę chyba by Ci wyszło gdybyś do filmów dorzucał gdzieś może zdjęcia poglądowe dotyczące tego co mówisz. Na przykład mówiłeś o nie fachowej polerce (za to mnie pewnie wielu "znafcuf" zlinczuje), ale spoko by było dla nie doświadczonych w tym momencie wrzucić zdjęcie takiej lipy, aby na przyszłość chociaż mieli zarys jak to wygląda. Nie wiem czy się ten pomysł spodoba, lecz wierzę, że było by to jakieś urozmaicenie dla oka. Pozdrawiam 🙂

 11. Pojazd odebrany w kwietniu 2018. Od samego początku (prawie) samochód wydaje z siebie dziwne dźwięki. Mianowicie na postoju podczas pracy silnika z podwozia słychać nieregularne metaliczne trzaski. Pierwszy raz zgłosiłem się do serwisu z tym objawem w październiku 2018, lutym, marcu i lipcu. Każdorazowo przedstawiałem w serwisie nagrania.

  Serwis nie śpieszył się z naprawą, ale po moim piśmie zostałem zapewniony, że wada zostanie usunięta. Wymiana części układu wydechowego, modułu sterowania przepustnicą i katalizatora (tak zapisano w protokole). No i… trzaska sobie nadal.

  Posłuchać możecie na tym nagraniu, polecam zwłaszcza wsłuchać się w dźwięki pod koniec nagrania jak telefon jest przy tylnym kole: https://www.youtube.com/watch?v=omUb8IopfBQ

  Jest to ostatnie nagranie, aktualne. Serwis najpierw nie śpieszył się z naprawą, na przełomie marca i kwietnia wymienił wspomniane powyżej podzespoły. No ale nie usunęło to wady. Co ciekawe, samochód spędził w serwisie w związku z powyższą naprawą miesiąc. Od 18 marca do 19 kwietnia,… a 21 kwietnia już wracał na lawecie, bo panowie mechanicy coś źle poskładali i trochę się fura "zadymiła"…

 12. Waldku niezdecydowanie się nie zgadzam z tym iż nie zdarzają się sytuacje w której auta po sporych dzwonach są sprzedawane jako nowe . Jest sporo nowych samochodów ze szpachlą w tym roku znam dwa przypadki w pierwszym auto za 60tys. w drugim 250tys. tym droższym sprawa była naprawdę gruba bo auto całe w szpachli a sprawa oparła się o sąd bo salon pomimo tego ,że auto nie wyjechało z salonu po sprawdzeniu miernikiem grubość lakieru min. 800 mikronów w większości przypadków brak skali nie przyznaje się do tego i kwoty zaliczki oddać nie chce. W pierwszym tez przyjemnie nie było ale kasę udało się wywalczyć .W obydwóch przypadkach był uszkodzony mocno dach i słupek środkowy. Kolejne dwa przypadki z tego roku : auta wystawione jako nowe były używane przez kogoś z salonu podczas weekendowego wyjazdu.Po czym poznałem? Auto nie trafiło na podnośnik ,schyliłem się i auto było pod spodem niedomyte z gliny + były widoczne uszkodzenia .Mowa o SUVie i pick -upie . To jest prawdziwa zmora bo tego przypadki to mam kilka razy każdego roku im fajniejsze auto tym ryzyko większe. Jak to robią z samochodami czasem niezarejestrowanymi nie wiem .Przekładają tablice?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!