Loading…

Skupujemy Samochody - Skup Aut za Gotówkę Warszawa i Okolice

Skup samochodów za Gotówkę - Skup samochodów używanych Warszawa ➤ Sprawne, powypadkowe, uszkodzone ➤ Wszystkie marki, Gotówka od ręki. Transport i darmowe wycena w 24h. Sprawdź!
Sprawdź nas!

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW – WIGMET Skup aut i kasacja✔ Odwiedź nasza stronę teraz► http://wigmet.pl/

Kasacja samochodów – Zadzwoń teraz ! ● telefon → 506-80-32-32

Jesteśmy profesjonalną stacja demontażu pojazdów. U nas zezłomujesz swoje auto i otrzymasz także niezbędne dokumenty do wyrejestrowania! Płacimy gotówką i proponujemy atrakcyjne stawki. Zapewniamy transport i odbiór pojazdów u klienta.
Głównie działamy na obszarze województw dolnośląskiego , wielkopolskiego i lubuskiego. Nasza specjalność to skup aut Wrocław.
Zajmujemy się również skupem złomu oraz sprzedażą części używanych. Posiadamy w ofercie mnóstwo części. Każdy znajdzie coś do swojego auta. Niskie ceny i błyskawiczna wysyłka.
Serdecznie zapraszamy do współpracy – dołącz do setek zadowolonych klientów !

»Skontaktuj się z nami odpowiemy na wszelkie pytania:

● www → http://wigmet.pl/
● e-mail →demontaz@wigmet.pl
● fanpage →https://www.facebook.com/Wigmet/
● telefon → 506-80-32-32

♫ MUZYKA
▸ jamendo.com / ANtarcticbreeze; Car Racing | Indie Rock

Gotówka za Samochody Kupujemy auta za gotówkę. Skup samochodów Warszawa – Nasza firma dojedzie i sprawdzi twoje auto, kupimy każdy pojazd za gotówkę.

5 thoughts on “ZŁOMOWANIE POJAZDÓW – WIGMET Skup aut i kasacja

  1. Ja pierdole 1:38 jaki Polonez i Felicia . Ludzie są chorzy na głowę . Takie auta to dla kolekcjonera ( tylko nie piszcie jak ci żal trzeba było kupić ) No właśnie jednego Poldka mam .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!