Loading…

Skupujemy Samochody - Skup Aut za Gotówkę Warszawa i Okolice

Skup samochodów za Gotówkę - Skup samochodów używanych Warszawa ➤ Sprawne, powypadkowe, uszkodzone ➤ Wszystkie marki, Gotówka od ręki. Transport i darmowe wycena w 24h. Sprawdź!
Sprawdź nas!

SKUP AUT cz. 2: Zgniatamy auto na złomowiskuWrzuciliśmy do zgniatarki auto pana Andrzeja. Akcja – autokasacja.
Odebrałem telefon i usłyszałem głos zapłakanej kobiety. Zostawiła nam upoważnienie, bo nie chciała być przy tym – opowiada pan Sławek, właściciel potężnej zgniatarki, którą pozbawia samochody resztek ich dawnego kształtu.

realizacja: Stefan Ronisz, Włodzimierz Szczepański
naTemat.pl 2017

Gotówka za Samochody Kupujemy auta za gotówkę. Skup samochodów Warszawa – Nasza firma dojedzie i sprawdzi twoje auto, kupimy każdy pojazd za gotówkę.

16 thoughts on “SKUP AUT cz. 2: Zgniatamy auto na złomowisku

  1. Własnie tak robią dzis samochody aby po 10latach w ten sposob konczyly i aby kazdy z nas poszedl do salonu i kupił nowe :/ czasy niezniszczalnych mercedesów jakim była przejściówka i beczka juz dawno mineły 🙁

  2. Witam ja slyszałem ze ten Sławek to zaczynał od zera i do wszystkiego sam doszedł podobno jak się rozkręcił to wszystkie studzienki z miasta znikały i ludzie wpadali do dziur ale on się nie przejmował i dalej po nocach te studzienki robił to jest charakter godny sukcesu. Brawo 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!