Loading…

Skupujemy Samochody - Skup Aut za Gotówkę Warszawa i Okolice

Skup samochodów za Gotówkę - Skup samochodów używanych Warszawa ➤ Sprawne, powypadkowe, uszkodzone ➤ Wszystkie marki, Gotówka od ręki. Transport i darmowe wycena w 24h. Sprawdź!
Sprawdź nas!

Więzienny konwój nagle został przerwany! #Służba_WięziennaOglądaj „Służba więzienna” w niedziele o 17:15 na TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/sluzba-wiezienna-odcinki,17681/odcinek-7,S02E07,171556
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Opanowanie, stanowczość, umiejętność szybkiego reagowania i logicznego myślenia – to tylko niektóre z cech niezbędnych do pracy w więziennictwie.
W programie zobaczysz kulisy pracy funkcjonariuszy Służby Więziennej. Kim są ludzie, którzy zdecydowali się na taki zawód i jak wygląda ich codzienna praca „za kratami”? Śledząc losy bohaterów z różnych zakładów karnych poznamy najciekawsze, nieoczywiste i często niebezpieczne aspekty ich profesji. Zobaczymy, jak wygląda więzienna rzeczywistość z perspektywy funkcjonariuszy – z czym muszą się mierzyć oddziałowi, wychowawcy czy członkowie konwoju oraz jak udaje im się zachować zimną krew w trudnych momentach.

#tvnturbo #sw #służbawięzienna

Gotówka za Samochody

33 thoughts on “Więzienny konwój nagle został przerwany! #Służba_Więzienna

Dodaj komentarz

Zadzwoń!