Loading…

Skupujemy Samochody - Skup Aut za Gotówkę Warszawa i Okolice

Skup samochodów za Gotówkę - Skup samochodów używanych Warszawa ➤ Sprawne, powypadkowe, uszkodzone ➤ Wszystkie marki, Gotówka od ręki. Transport i darmowe wycena w 24h. Sprawdź!
Sprawdź nas!

Złomowanie samochodów Warszawa Auto-Kasacja Skup Samochodów Sprzedaż Części ZamiennychAuto-Kasacja to warszawska firma, od niemal 30 lat zajmująca się skupem i złomowaniem samochodów. Posiada lawetę, na której samochody mogą być transportowane do zakładu. Firma usługi wykonuje z poszanowaniem rygorystycznych przepisów dotyczących ochrony środowiska i recyklingu pojazdów. Właściciele otrzymują za swoje pojazdy zapłatę i dokumenty potrzebne do wyrejestrowania w urzędzie. Wykwalifikowani mechanicy rozbierają auta na poszczególne podzespoły i odzyskują z nich nadające się do dalszego użytkowania części. Firma sprzedaje je następnie w bardzo atrakcyjnych cenach. Dysponuje częściami do aut różnych marek. Podzespoły można kupić na miejscu albo zamówić przez internet. Wśród dostępnych części można wyróżnić alternatory, turbosprężarki, chłodnice, pompy paliwa, wtryskiwacze oraz zawory i różne czujniki. Wymienione informacje dotyczące firmy to nie wszystko, czego można się o niej dowiedzieć. Więcej znajduje się na stronie internetowej: https://www.autokasacja.pl/index.php

Gotówka za Samochody Kupujemy auta za gotówkę. Skup samochodów Warszawa – Nasza firma dojedzie i sprawdzi twoje auto, kupimy każdy pojazd za gotówkę.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!