Loading…

Skupujemy Samochody - Skup Aut za Gotówkę Warszawa i Okolice

Skup samochodów za Gotówkę - Skup samochodów używanych Warszawa ➤ Sprawne, powypadkowe, uszkodzone ➤ Wszystkie marki, Gotówka od ręki. Transport i darmowe wycena w 24h. Sprawdź!
Sprawdź nas!

40 thoughts on “Umowa sprzedaży auta #54 MOTO DORADCA

 1. Kawał dobrej roboty Waldku!
  Po nowym roku przymierzam się do kupna auta, więc myślę, że ta umowa mi się przyda 🙂
  P.s. jakie auto w przedziale cenowym do 7500zł poleciłbyś studentowi, który dziennie robi około 80km w trasie?
  Chciałbym zakupić jakiegos hatchbacka w 3 furteczkach najlepiej, żeby dobrze trzymał się drogi i dawał chociaż trochę frajdy z jazdy.. 

 2. Witam a mam pytanie co do ceny na fakturze jeśli mam napisane na fakturze 22.500 a dałem tak naprawdę 26.900 zł i teraz chce oddać samochód i te pytanie czy mam szanse odzyskać pełną kwotę czyli tą 26.900 czy to co jest na fakturze????

 3. a jak to jest przy dwóch kupujących? Chcę dopisać ojca aby mieć większe zniżki przy ubezpieczeniu. Wystarczy, że wpiszę jego dane? Wystarczy na umowie podpis tylko jednej osoby kupującej czy konieczny jest obu? Czy wszystkie osoby kupujące/sprzedające muszą być osobiście przy zakupie?

 4. Jest jeszcze kilka rzeczy, których brakuje w Twojej umowie!!!
  1.Brak numeracji stron; czyli w jednym z czterech rogów kartki np.przy trzech stronach na pierwszej widniałby napis 1/3, na drugiej 2/3, a na trzeciej logicznie rzecz biorąc 3/3. Zawsze mogła się jakaś zawieruszyć mają sporą ilość kartek 🙂
  2.Pod UWAGAMI dodałbym jeszcze wyposażenie – takie informacje podaję się chociażby przy w wycenie ubezpieczenia, to dlaczego nie tu.
  3.Jeżeli cena jest niższa niż średnia rynkowa(według ich katalogowych) to należy o tym napisać dlaczego tak jest, bo się w urzędzie doczepili ze niby chce oszukać PAŃSTWO na kasę. np. bmw m5 2010 15tys zlotych – brak silnika, po wypadke czy brak lakieru bo rdza zjadła, uwierzcie mi, do mojego kolegi się przyczepili, a auto faktycznie szło już prawie "na żyletki".
  4.Jeżeli są jakieś dodatkowe dokumenty to jakie i ile
  5.Co do wypadkowości chodzi o to, że auto nie zostało uszkodzone, a teraz pytanie – za czasów kiedy to on go użytkował czy od momentu opuszczenia fabryki…? Bo przecież może nie wiedzieć czy kiedyś ktoś go nie uszkodził….
  Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.

 5. witam, Kupiłem samochód za 10 tys, którego wartość rynkowa wynosi 14 tys zł. Auto zepsuło się po 2 tyg. silnik do wymiany. naprawa będzie kosztować mnie ok 4 tys zł. czy mam szansę odzyskać cześć pieniędzy na naprawę? dodam że usterka była ukryta. niesprawne wtryski

 6. Mam pytanie co w przypadku gdy auto ma trzech współwłaścicieli ? Wpisuję na jednej umowie czy może dla każdego ze współwłaścicieli sporządzam osobną umowę z kupującym?

 7. p.s
  a jak zawrzec punkt ze w razie wady ukrytej i zrobionej na zachodzie przez komis mozna odzyskac ten koszt, bo samochod miał byc sprawny, oczywiscie na podstawie rachunku??

 8. Proszę o poradę .
  Kupiłem auto gdzie są 2 umowy plus moja w numerze vin na pierwszej umowie jest błąd W zamiast V. Komis który kupił to auto i źle wypisał nr vin. Nie chce mi poprawić owej umowy bym mógł to auto zarejestrować. Zbył mnie po chamsku. Co robić.. Nie chce auta oddawać. Czemu urząd przyjmuję zgłoszenie sprzedaży umowy z błędem. A nie chce działać w drugą stronę. Mam kopie umowyumowy nie oryginał.. Mało tego fv jest z prawidłowym nr.

 9. Rozumiem że jak sprzedający oleje podpisywanie mojej (Pana) umowy i wypisze swoją to jest to równoznaczne z jakimś byciem cwaniaczkiem i wtedy lepiej zaniechać zakupu?

 10. Mam pytanie … auto zakupione na umowę i sprzedane bez rejestrowania na siebie. Wg wymogów trzeba dołączyć obie umowy , jak zrobic by klient nie poznał ceny zakupu ? Jak to robią komisy ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!