Loading…

Skupujemy Samochody - Skup Aut za Gotówkę Warszawa i Okolice

Skup samochodów za Gotówkę - Skup samochodów używanych Warszawa ➤ Sprawne, powypadkowe, uszkodzone ➤ Wszystkie marki, Gotówka od ręki. Transport i darmowe wycena w 24h. Sprawdź!
Sprawdź nas!

Top 10 SAMOCHODÓW na Daily które nie stracą na wartości! Warto je kupić w 2022 roku!!Pomóż w rozwoju tego kanału zostawiając subskrybcję!
Dziś ranking 10 aut których wartość w najbliższym czasie może znacznie pójść w górę! Można cieszyć się jazdą wymarzonym #daily, które jednocześnie jest inwestycją!

Gotówka za Samochody Kupujemy auta za gotówkę. Skup samochodów Warszawa – Nasza firma dojedzie i sprawdzi twoje auto, kupimy każdy pojazd za gotówkę.

29 thoughts on “Top 10 SAMOCHODÓW na Daily które nie stracą na wartości! Warto je kupić w 2022 roku!!

  1. Ale brednie. Sami spekulanci i inwestorzy… Auta wypuszczone w nakładach milionowych i przebiegami po 500 tys. Mają być inwestycjami? Żart .. wycofają benzynę z rynku i wszystko pójdzie na złom po 1zl/kg.

  2. Wszystko fajnie tylko jeśli to auto na daily i robimy nim większe przebiegi to jego wartość będzie spadać bo będzie się zużywać

  3. Na E36 zarobiłem na czysto ponad 9 tys zł, zrobiłem kilka flipów na E46, kupowałem po 4-5 tys, małe ogarnięcie i szły za 7-8 tys, najlepiej kupują 18-20 letnie łepki, przejedzie się i pisze papier

  4. Nasz w210 rok temu dostał nową podłogę. Ma 450 000 przebiegu i nieprędko go zamienimy na coś innego. Tak. Rdza jest wszędzie, a silnik 2,2 bez turbiny dostarcza emocji jak na grzybach. Ale to klasyk lat 90tych…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!