Loading…

Skupujemy Samochody - Skup Aut za Gotówkę Warszawa i Okolice

Skup samochodów za Gotówkę - Skup samochodów używanych Warszawa ➤ Sprawne, powypadkowe, uszkodzone ➤ Wszystkie marki, Gotówka od ręki. Transport i darmowe wycena w 24h. Sprawdź!
Sprawdź nas!

Skup aut skup aut powypadkowych skup samochodówFirma Auto Parts prowadzona jest przez Mariusza Sobińskiego. Siedziba firmy znajduje się w Nowych Krępicach, w województwie lubelskim. Od 2009 roku firma zajmuje się skupem samochodów używanych.

Auto Parts skupuje samochody wszystkich marek, stare i nowe, sprawne lub uszkodzone. Klienci firmy mogą liczyć na sprawną obsługę, uczciwą wycenę i płatność w gotówce lub przelewem. Dokumenty wystawiane przez pracowników firmy są niezbędne do wyrejestrowania auta w Urzędzie Komunikacji.

Zakład świadczy także usługę recyklingu aut kupionych specjalnie na części.

Podczas sporządzania wyceny brana jest pod uwagę cena rynkowa danego modelu. Firma zapewnia odbiór pojazdu lawetą oraz załatwienie wszystkich formalności na miejscu.

Na stronie internetowej firmy Auto Parts znajduję się szczegółowa oferta: https://autoskup.biz/.

Gotówka za Samochody Kupujemy auta za gotówkę. Skup samochodów Warszawa – Nasza firma dojedzie i sprawdzi twoje auto, kupimy każdy pojazd za gotówkę.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!