Loading…

Skupujemy Samochody - Skup Aut za Gotówkę Warszawa i Okolice

Skup samochodów za Gotówkę - Skup samochodów używanych Warszawa ➤ Sprawne, powypadkowe, uszkodzone ➤ Wszystkie marki, Gotówka od ręki. Transport i darmowe wycena w 24h. Sprawdź!
Sprawdź nas!

SKUP AUT CIESIÓŁKA 2017Wycenimy i Kupimy Twoje Auto

Skup Aut Warszawa i okolice. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcą szybko sprzedać swój samochód. Dokonamy bezpłatnej wyceny Twojego auta i ustalimy jego realną wartość. Jeśli chcesz nam zaoferować sprzedaż swojego samochodu – skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij bezpłatny formularz. Dojedziemy pod wskazany przez Ciebie adres i kupimy Twoje auto natychmiast po ustaleniu jego ceny.

Wycena Samochodu

Wycena i skup aut odbywa się na podstawie naszych własnych doświadczeń handlowych. Ustalimy realną wartość samochodu zarówno dla kupującego jak i sprzedającego. Ocena wartości auta jest zawsze adekwatna do stanu w jakim się znajduje. Kupimy Twój samochód za możliwie najwyższą cenę.

Jakie Auta Kupujemy

Skupujemy auta tylko zarejestrowane w Polsce, w każdym stanie technicznym i wizualnym – używane i uszkodzone. Nie kupimy Twojego samochodu, gdy jest obciążony wadami prawnymi.

Transakcja

Transakcję przeprowadzamy zawsze w sposób bezpieczny i jako priorytet stawiamy zadowolenie obsługiwanego klienta. Podczas transakcji zawierana jest umowa sprzedaży samochodu (druk stosowanej umowy znajdziesz na naszej stronie – „do pobrania”). Zapłacimy za Twoje auto w dowolnej formie płatności – gotówka, przelew, wpłata do banku. Ty decydujesz o miejscu dokonania transakcji i odbioru Twojego samochodu. Pamiętaj również, że jeśli masz opłaconą polisę ubezpieczeniową OC/AC to możesz odzyskać zwrot za niewykorzystany okres składki poprzez otrzymanie od nas dokumentu wypowiedzenia ubezpieczenia (druk dostępny na naszej stronie – „do pobrania”). Tel:502-159-320

Gotówka za Samochody Kupujemy auta za gotówkę. Skup samochodów Warszawa – Nasza firma dojedzie i sprawdzi twoje auto, kupimy każdy pojazd za gotówkę.

One thought on “SKUP AUT CIESIÓŁKA 2017

Dodaj komentarz

Zadzwoń!