Loading…

Skupujemy Samochody - Skup Aut za Gotówkę Warszawa i Okolice

Skup samochodów za Gotówkę - Skup samochodów używanych Warszawa ➤ Sprawne, powypadkowe, uszkodzone ➤ Wszystkie marki, Gotówka od ręki. Transport i darmowe wycena w 24h. Sprawdź!
Sprawdź nas!

Prezentacja auta Skoda Octavia II – Samochody używane auto centrum Godlewski – Skup aut WarszawaTym razem prezentujemy ciekawy egzemplarz Skody Octavi II z 2011 roku. Auto napędzane jest silnikiem benzynowym o pojemności 1.6 i mocy 102 KM z fabryczną instalacją gazową LPG. Ciekawostką jest fakt, że auto pochodzi od pierwszego właściciela i ma niewieki, udokumentowany przebieg 71 tyś km. Auto po zakupie przez nas przeszło serwis olejowy, oraz
został wymienony kompletny rozrząd z pompą wody.

Więcej informacji o aucie znajdziecie Państwo na naszej stronie:
https://autocentrumgodlewski.pl/

Auto centrum Godlewski – samochody użwane osobowe i dostawcze.

Skup aut za gotówkę – zapewniamy korzystne warunki odkupu aut. Ponadto zapewniamy darmowy dojazd i wycenę auta u Klienta. Natychmiastową płatność za auto gotówką lub przelewem. Zwrot opłaconej składki z polisy OC.

Sprzedaj szybko i korzystnie swoje auto bez czekania na kupca. Nie szukamy okazji, tylko zadbanych aut. Wybierz pewny, rodzinny auto skup.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty skup samochodów Warszawa:
https://autocentrumgodlewski.pl/skup-samochodow-mazowieckie-warszawa/

Gotówka za Samochody Kupujemy auta za gotówkę. Skup samochodów Warszawa – Nasza firma dojedzie i sprawdzi twoje auto, kupimy każdy pojazd za gotówkę.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!