Loading…

Skupujemy Samochody - Skup Aut za Gotówkę Warszawa i Okolice

Skup samochodów za Gotówkę - Skup samochodów używanych Warszawa ➤ Sprawne, powypadkowe, uszkodzone ➤ Wszystkie marki, Gotówka od ręki. Transport i darmowe wycena w 24h. Sprawdź!
Sprawdź nas!

POLACY kupują ZŁOTO. Jakie ZŁOTO KUPOWAĆ? GOTÓWKA ZNIKNIE. Inwestowanie. Przemysław SłomskiWspółpraca: businessmisja@gmail.com. Jeśli chcesz wystąpić w BIZNES MISJI – napisz. @79thElement_Slomski: …

Gotówka za Samochody Kupujemy auta za gotówkę. Skup samochodów Warszawa – Nasza firma dojedzie i sprawdzi twoje auto, kupimy każdy pojazd za gotówkę.

42 thoughts on “POLACY kupują ZŁOTO. Jakie ZŁOTO KUPOWAĆ? GOTÓWKA ZNIKNIE. Inwestowanie. Przemysław Słomski

 1. Dzisiaj kupuję powiedzmy 10 uncji za 85 tys zł gdybym je odsprzedał dostane około 80 ty sł ale podam inny scenariusz, kupiłem 10 uncji za 85 tys zł a nagle bingo poszło do góry na na 10 tys zł = odsprzedaje za 95 tys zł = uwaga zarobek 10 koła , czy to aż taka fortuna ……ha h ha ha chyba tylko tyle , że przez 1 zimę będzie tobie w d…e ciepło bo kupisz sobie 2.5 tony węgla , naprawdę imponująca fortuna chyba dla ludzi biorących zasiłek z mops…u . Ludzie aby to miało sens musiałbyś pójść w kilogramy a wtedy powiem jak baca albo bydzie drożej albo nie bydzie !

 2. Wszystko fajnie, metal fizyk jest spoko jako zabezpieczenie na wypadek sytuacji naprawdę skrajnej. Trochę warto mieć, wiadomo dywersyfikacja jest OK. Niemniej lobbowanie i wieszczenie kryzysu żeby opyndzlować trochę towaru jest średnie. Uważam, że każdy influencer z rynku inwestycyjnego powinien pokazywać jakie ma pozycje w sensie ile zarobił na danym walorze …i za rok dwa zobaczymy czy będzie taki kryzys jak Pan przewiduje…oczywiście nikt szklanej kuli nie ma ale dużo osób wieszczy krach i negatywizm na YT. A Jeśli chodzi o CBDC to zmienia TOTALNIE wszystko wiec bagatelizowanie tego zagadnienia nie jest OK…

 3. Zloto to jedna wielka manipulacja. Jest wielki kryzys, inflacja w niektórych krajach ponad 20% , wojna w Europie a cena zlota stoi w miejscu a nawet spada. O co właściwie chodzi? Może właśnie namawia się ludz żeby kupowali gold a za chwilę rząd światowy ogłosi cenę zlota na jednym poziomie. Już tak było w USA. CBDC moze być takim narzędziem, więc nawet jak będę miał to zloto, to nie będę miał nawet możliwości sprzedaży…. wiadomo o co chodzi

 4. Półprawdy zmieszane z bzdurami. Ta wielka kumulacja polega na zakupach kilkunastu państw i to w większości państw trzeciego świata. Rosja niby nie chce zawyżać ceny, bo sama skupuje… Rosja ma ogromne wydobycie własne i nie musi kupować na rynkach zagranicznych. Tym bardziej dzieje się tak teraz, kiedy po wybuchu wojny Rosję odcięto od tych rynków.

 5. Sukces zależy od działań lub kroków, które podejmujesz, aby go osiągnąć. Pokaż mi człowieka bez inwestycji, a powiem ci, ile czasu zajmuje porażka. Inwestycja tworzy bezpieczną przystań na przyszłość. Przy odpowiednim doborze inwestycji, przy minimalnym ryzyku 2% i poradach ekspertów, zarówno zyski, jak i odsetki są gwarantowane w 100%.

 6. Gadka sprzedawcy skarpetek nakłaniająca do kupna skarpetek. Złoto będzie tylko rosnąć, a że możliwy jest spadek to się Pan nie zająknął. Wywozić za granicę żaden problem? No nie sądzę. I zapomniał Pan wspomnieć jak za posiadanie złota karało się obywateli długoletnim więzieniem a za handel była kara śmierci. W Polsce. I w USA. Jak tego posłuchałam to myślę że jak ktoś ma to powinien sprzedawać

 7. „Dobry kolego, radzę wszystkim zapomnieć o prognozach i zacząć zarabiać już teraz, ponieważ przyszłe wyceny to tylko spekulacje i domysły”. Rynek jest bardzo niestabilny i nie można stwierdzić, czy jest spadkowy czy byczy. Podczas gdy ja i inni handlujemy bez obawy o utratę, inni cierpliwie czekają na gwałtowny wzrost ceny. Wszystko zależy od modelu, który wyznaczysz. Udało mi się zarobić 6b TC w lipcu, po prostu otwierając transakcje z poradami i informacjami od Brooksa Harrisona…

 8. Jakby jakiś urzędnik przyszedł zrekwirował złoto w 1 domu to od razy wszyscy inni be je zgubili… Jakbym miał to na pewno nie oddał bym. Jak Państwu potrzeba środków to niech se więcej śmiesznych papierków wydrukują i napędzą inflację. Wara od prywatnej własności – każdy Polak ma prawo bronić swojej własności.

 9. Inflacja wg GUS 18%. Cena złota za ostatni rok w PLN +5,78%. Cena złota za ostatnie 2 lata – 16,63% Na razie to żadna ochrona przed inflacją. Trzeba liczyć, że wystartuje XAU niebawem.

 10. Pytanie (z czystej ciekawości), jacy Polacy kupują złoto, tj która warstw społeczna🤔
  Skoro jest tak źle, to dlaczego jest tak dobrze – (sztabka złota to ok -/+ 100 tys zł)🤔

 11. Złoto lub diamenty są dobre jak się boisz wojny i w razie "W" zwijasz to co masz fizycznie i dajesz chodu za granicę. Lub tak jak ja planuję, żona z dzieckiem na granicę, złoto dajesz im w kieszeń i wracasz już spokojnie walczyć z najeźdźcą.

 12. Złoto jest przed wielką przeceną.
  Złoto jak każdy metal jest tylko materiałem surowcowym i jego cena zależy od zapotrzebowania w przemyśle, głównie jubilerskim oraz jako rezerwy bankowe. Jeżeli czas sprzyja światowej recesji to, gdy ludzie będą biednieli kupią złoto? Czy banki będą inwestowały w ten towar w czasie biedy społeczeństwa? Czy biedaki kupują świecidełka i lokują w złoto? Czy Rosja będzie inwestowała, czy sprzedawała rezerwy złota na potrzeby zbrojeń?

 13. Gotowka zniknie jak, spoleczeñstwo, na to, sobie pozwoli?! Z inflacja kazda moneta traci wsrtosc! Wszystko ma date waznosci!
  Ma swoj proces, przejdzie, tym razem, nie tak, szybko. Jak na filme, "Przeminelo z wiatrem".*Wszedzie spiewaja ta, sama piosenke, ze inflacja maleje.😅. Jest coraz wiekszy bieda. *Nieprawda, wracamy do czasow naszych pradziatkow! Ogolnie, nie jest ciekawie, tu, tam, wszedzie! Kazda wojna motyw to: ekonomiczny.
  W swiecie przez wiele lat dobra organizacja, wymknela sie spod kontroli. Trzeba przeczekac.☺️

 14. Świetny, bardzo szczegółowy i rzeczowy artykuł wideo, który opublikowałeś kolego. Z drugiej strony istnieje wiele sposobów manipulowania rynkiem, byłem w stanie wystarczająco wcześnie pojąć wiedzę na temat handlu aktywami kryptograficznymi, ale nadal byłem ograniczony ze względu na brak technicznego zrozumienia, jak analizować rynek cyfrowy, wszystko to się zmieniło kiedy spotkałem się ze strategią (Jordy Harsan). większy nacisk należy położyć na handel dzienny, ponieważ nieprzewidywalność rynku ma na niego mniejszy wpływ.

 15. Cos sporo teraz doradców którzy doradzają zakup złota , żaden z nich chyba nie słyszał nigdy o konfiskatach złota przez państwo ale to widocznie takie nieznane fakty ze mogły umknąć 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!