Loading…

Skupujemy Samochody - Skup Aut za Gotówkę Warszawa i Okolice

Skup samochodów za Gotówkę - Skup samochodów używanych Warszawa ➤ Sprawne, powypadkowe, uszkodzone ➤ Wszystkie marki, Gotówka od ręki. Transport i darmowe wycena w 24h. Sprawdź!
Sprawdź nas!

Kredyt, gotówka czy leasing? Jak najlepiej sfinansować zakup samochodu?Jak najlepiej sfinansować zakup samochodu? Kolejny odcinek z cyklu szkoleniowego ”Samochód w firmie”, w których doradzamy, na jaką formę finansowania się zdecydować planując zakup samochodu do firmy?

Kiedy zdecydować się na kredyt, a kiedy leasing? Czy zakup auta w leasingu zawsze się opłaca? Jeśli tak, to jak najlepiej rozliczyć leasingowany samochód, aby najwięcej zyskać?

#szkolenie #superautopl #sklodowscy
———
Przydatne linki:
Kredyt samochodowy czy leasing?
https://www.superauto.pl/artykuly/kredyt-samochodowy-czy-leasing
Korzyści podatkowe w leasingu
https://www.superauto.pl/artykuly/kalkulator-korzysci-podatkowych-w-leasingu-jak-obliczyc-leasing
———–
Współpraca:
Cykl szkoleń powstał we współpracy z @Kancelaria Podatkowa Skłodowscy .
Prowadzący: Eryk Skłodowski, członek zarządu Kancelarii Podatkowej Skłodowscy Sp. z o.o
Absolwent Zarządzania i Marketingu na Politechnice Warszawskiej, kierunek Systemy Informatyczne. Ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim, na wydziale Nauk Ekonomicznych, kierunek Rachunkowość i Rewizje Finansowe. Z wyróżnieniem ukończył kurs dla Głównych Księgowych, organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Posiada certyfikat Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Absolwent studiów MBA na Francuskim Instytucie Zarządzania. Zajmuje się szeroko pojętą tematyką zarządzania przedsiębiorstwem. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej oraz prawa spółek handlowych.

Gotówka za Samochody

Dodaj komentarz

Zadzwoń!