Loading…

Skupujemy Samochody - Skup Aut za Gotówkę Warszawa i Okolice

Skup samochodów za Gotówkę - Skup samochodów używanych Warszawa ➤ Sprawne, powypadkowe, uszkodzone ➤ Wszystkie marki, Gotówka od ręki. Transport i darmowe wycena w 24h. Sprawdź!
Sprawdź nas!

JAK TUNINGUJE SIĘ SUPER SAMOCHODY | DO ROBOTYJak wygląda praca przy tuningu? Co można zmodyfikować w samochodzie oraz czy zwiększa to realna moc auta? O tym w dzisiejszym odcinku.

Podziękowania dla firmy MSLab za możliwość zrealizowania materiału
www.mslab.com.pl
Www.facebook.com/mslabpoland
Www.instagram.com/mslab_poland
Oraz dla https://race-chip.pl za przygotowanie modyfikacji samochodu.

Subskrybuj Do Roboty: https://www.youtube.com/channel/UCF5Ug3YNz41qauWNMacdLgw?sub_confirmation=1

A jeśli chcecie zobaczyć backstage nagrań kolejnych odcinków wbijajcie na instagram https://www.instagram.com/onkaczmarczyk

Współpraca komercyjna: wspolpraca@abstra.tv

Gotówka za Samochody Kupujemy auta za gotówkę. Skup samochodów Warszawa – Nasza firma dojedzie i sprawdzi twoje auto, kupimy każdy pojazd za gotówkę.

20 thoughts on “JAK TUNINGUJE SIĘ SUPER SAMOCHODY | DO ROBOTY

  1. tu naprawdę nic się nie dzieje takie "robienie samochodów" na lipe gdzie hamowania gdzie turbo kompresory gdzie chiptuningi ustawianie zaplonu chłodzenie wałki bloki to jest tuning A to co jest pokazane niema nic wspulnego z "tuningiem"

  2. Nie polecam tej firmy.. Czego? Power boxy cudowne pudełeczka które zwiększają moc dobra zwiększa trochu ale każdy samochód ma swój program potem trzeba ECU zestroić żeby silnik wiedział co z tym robić a nie jakieś power boxy

Dodaj komentarz

Zadzwoń!