Loading…

Skupujemy Samochody - Skup Aut za Gotówkę Warszawa i Okolice

Skup samochodów za Gotówkę - Skup samochodów używanych Warszawa ➤ Sprawne, powypadkowe, uszkodzone ➤ Wszystkie marki, Gotówka od ręki. Transport i darmowe wycena w 24h. Sprawdź!
Sprawdź nas!

Jak kupić w Polsce samochód używany i nie wbić się na minę cz.1Jak kupić w Polsce samochód używany?

——————————————————————————————-
WARSZTATY M4K GARAGE sprawdźcie co u nich:
https://www.m4kgarage.pl/
——————————————————————————————-
CHCESZ OTWORZYĆ Z NAMI WARSZTAT M4K GARAGE?
NAPISZ tutaj: franczyza@m4k.pl
—————————————————–
🛠M4K GARAGE – profil główny całej sieci
https://www.facebook.com/m4kwarsztat
https://www.instagram.com/m4kgarage/
🛠M4K GARAGE SZCZECIN – w przygotowaniu
https://www.facebook.com/m4kszczecin
https://www.instagram.com/m4kgarageszczecin/
🛠M4K GARAGE KIELCE
https://www.facebook.com/m4kkielce
https://www.instagram.com/m4kgaragekielce/
🛠 M4K GARAGE WROCŁAW
https://www.facebook.com/M4KGarageWroclaw
https://www.instagram.com/m4kgaragewroclaw/
🛠 M4K GARAGE KOŚCIERZYNA
https://www.facebook.com/m4kkoscierzyna
https://www.instagram.com/m4kgaragekoscierzyna/
🛠 M4K GARAGE SZEMUD
https://www.facebook.com/m4kszemud
https://www.instagram.com/m4kgarageszemud/

WSPÓŁPRACA
wspolpraca@m4k.pl
KONTAKT dla widzów
info@m4k.pl

INSTAGRAM WBIJAJCIE
———————————————————————————–
https://www.instagram.com/milosnicy4kolek/
————————————————————————————
Wbijajcie na naszego FB
———————————————————————————–
https://www.facebook.com/milosnicy4kolek/
———————————————————————————–

Oczywiście na pewno jeszcze wiele można dopowiedzieć ale korzystając ze wspomnianych filmów macie broń w postaci kopalni wiedzy wydrukujcie poniższą listę i sprawdźcie wszystko po kolei. Zakup auta w Polsce to nie lada wyczyn ale tylko rozsądek i wiedza was uratują 🙂
link do listy
http://www.wstronezdjec.pl/other/lista.docx

Gotówka za Samochody Kupujemy auta za gotówkę. Skup samochodów Warszawa – Nasza firma dojedzie i sprawdzi twoje auto, kupimy każdy pojazd za gotówkę.

27 thoughts on “Jak kupić w Polsce samochód używany i nie wbić się na minę cz.1

 1. W czym auto prowadzone przez kobietę ma być gorsze.
  Sama prowadzę od 20 lat i wiem jak dbam o swoje. Chce kupić następne i chętnie od kobiety bo prawdopodobnie nie bedzie zarzniete.
  Mam nadzieję.

 2. Powiem tak. Sprzedawałem skodę Fabię jako 12 letnią w 2013r. Miałą purchle. Poszła w godzinę na portalu. Telefony się urywały. W 2021r nie mogę sprzedać Forda Focusa 12 letniego w Warszawie. Pierwsze pytanie. Czy daję rękojmie jako gwarancję na dwa lata? Paranoja.
  Samochód ma lekką rdzę na nadkolach. To jest dramat i podstawa do zbicia ceny o 5tys zł.
  Drugie pytanie. Czy zdaje sobie Pan sprawę że sprowadzanych jest 250tys używanych na kwartał? One są serwisowane w Niemczech, a złodzieje z Polski nie łożą nic.
  Czy samochód ma nowe części? Opony, tłumik, tarcze, refrektory (rosa w środku), pasek rozrżądy, sprężyny, kocki? Dlaczego Pan nie wystawia go na złomie???

 3. No tak ja kupiłem forda mondeo MK4 z 2007 roku w cenie forda mondeo z 2011 .. tylko mój jest z polskiego salonu pierwszy właściciel .. i nie pierwszy "pierwszy" właściciel ale właściciel który widnieje na fakturze salonowej , na laminowanej stronie karty pojazdu.. i dowód jest na to samo imię i nazwisko

 4. Hahaha. Sama śmieję się z siebie. Sama kupiłam auto. Ile wsadziłam w niego, to nie powiem, bo Wy będziecie się śmiali ze mnie. I to jeszcze nie koniec. Baba sama kupiła auto. Myślę, że więcej nic nie muszę mówić. Drugiego razu oczywiście nie będzie, bo w to tyle wsadziłam, że będę nim jeździła do śmierci. Pozdrawiam Ciebie i całą Ekipę . Przestroga dla kobiet: Kobietki, nie kupujecie same samochodów!!! Wiem co mówię.

 5. Jak sie sprawdza historie samochodu w Polsce? Czy jak sie kupuje w salonie producenta, czy oni musza powiedziec jak kupujacy sie zapyta czy samochoed uzywany byl po wypadku?

 6. Z doświadczenia … najlepiej nie kupować wcale … to jak używane "gacie" … gówno to warte.
  Obecne zaawansowanie techniczne to krótka żywotność aut .. nie łudzić się że po gwarancji będzie to bezinwestycyjnie jeździć … a te inwestycje to obecnie mogą być znaczą częścią wartości auta.
  A obecnie w rodzinie .. wychodzi że francuzi mają dobra realacje ceny to trwałości …. Peugeot 508 jeździ bezawaryjnie a MB C już się zespół dwa razy. Auta z tego samego rocznika 2015 i ten sam przebieg.
  Tak wiec obecnie pewnie …. najlepiej kupić francuza, Włocha niż Niemca 🙂 .. Niemiec to już "legenda" … no prawie … ceny serwisu dalej są premium .. a żeby coś naprawili i nie popsuli czegoś … to też jakoś serwisu premium :).

Dodaj komentarz

Zadzwoń!