Loading…

Skupujemy Samochody - Skup Aut za Gotówkę Warszawa i Okolice

Skup samochodów za Gotówkę - Skup samochodów używanych Warszawa ➤ Sprawne, powypadkowe, uszkodzone ➤ Wszystkie marki, Gotówka od ręki. Transport i darmowe wycena w 24h. Sprawdź!
Sprawdź nas!

Jak kupić auto używane | Porady OTOMOTO TV (feat. TOPOWA DYCHA)Dzisiejszy film rozpoczyna zupełnie nową serię na kanale, w której postaram się dzielić z Wami moją wiedzą 'około motoryzacyjną’! Aby rozpocząć z przytupem – zaprosiliśmy do odcinka Artura z kanału Topowa Dycha i wspólnie przygotowaliśmy dla Was 5 zasad kupowania auta używanego!
Dzięki nim nie wpadniecie na minę podczas poszukiwań nowej fury!

🔟 Zobacz film na kanale Topowa Dycha „10 najlepszych aut do 10 000 zł”: https://youtu.be/aLqkNaaNZ08

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/7_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/7_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#autoużywane #jakkupić #otomoto

Gotówka za Samochody

25 thoughts on “Jak kupić auto używane | Porady OTOMOTO TV (feat. TOPOWA DYCHA)

  1. Ostatnio wyszukiwałem auta z filtrem dodatkowe wyposażenie i mocno mnie denerwowało kiedy sprzedawca w ogłoszeniu zaznaczył nieprawdziwe informacje. Albo kiedy sprzedawca do jakiegoś modelu samochodu dodaje ogłoszenie z innym modelem. Powinna być też opcja bezkolizyjny a nie tylko bezwypadkowy. Wg mnie powinna być opcja zgłaszania ogłoszeń, które podają nieprawdziwe informacje.

  2. Pomijam sepleniącego się gościa z innego kanału, ale chyba żartujecie z tą jazdą próbną 30 minut+. A kto za wachę zapłaci, bo jeden kupujący to spoko, ale jak będzie ich 30? 30 x 30 minut i mamy 900 minut jazd testowych (skromne 15 godzin), a jak wiadomo czas to pieniądz lub choćby odpoczynek, a nie użeranie się z ludźmi, którzy chcą wybrzydzać i kupić za bezcen. PS Nie jestem handlarzem, ale chyba by mnie uj strzelił jakbym miał odbywać z każdym potencjalnym kupcem 30 minut jazd testowych plus drugie tyle spędzać na towarzyszeniu im podczas oględzin samochodu, co łącznie dałoby nam minimum 30 godzin (to tak jakby prawie 1 tydzień ekstra trzeba było chodzić do pracy za friko) 😉 PPS Udostępniać VIN spoko, ale tablice z jakiej mańki? BY ktoś je podrobił (częsta praktyka w UK) i później płacić za kogoś mandaty lub tłumaczyć się ze skradzionego przez kogoś paliwa ze stacji paliw?

  3. Jest stara zasada na rynku aut używanych .

    Dobre auta sprzedają sie najpierw wśród rodziny ,znajomych z pracy itd .Gorsze trafiają na allegro czy olx '' no bo lepiej znajomym tego nie wciskać '' A prawdziwe odpady idą do komisów czy Mirków Handlarzy . Nikt wam dobrego doinwestowanego auta tanio nie sprzeda bo nikt wam prezentu robić nie bedzie .Pozdrawiam

  4. Piękne zdjęcia to robią komisy, i to może świadczyć o jakości ogłoszenia, ale nie o jakości auta.
    Najlepiej by było jakby OTOMOTO jakoś weryfikowało właśnie komisy – po co jest filtr "tylko prywatne"?
    zaznaczam ten filtr, dzwonie na ogłoszenie "prywatne", mówię że dzwonie w sprawie auta, a gość mnie pyta "ale którego…?" Nosz kur……

Dodaj komentarz

Zadzwoń!