Loading…

Skupujemy Samochody - Skup Aut za Gotówkę Warszawa i Okolice

Skup samochodów za Gotówkę - Skup samochodów używanych Warszawa ➤ Sprawne, powypadkowe, uszkodzone ➤ Wszystkie marki, Gotówka od ręki. Transport i darmowe wycena w 24h. Sprawdź!
Sprawdź nas!

Auta z Niemiec Salon Berlin wyrzucają nowe i używane Audi 40 TFSI S-tronicW branży motoryzacyjnej działąmy ponad 20 lat.
Doświadczenie to m.in – OBR BOSMAL, ADAC, DEKRA, AUTOMOTIV, SERWISY SAMOCHODOWE i inne
Nie kupujemy, ani nie sprzedajemy samochodów 😉

Zajmujemy się TYLKO oględzinami pojazdów i cała procedurą przygotowania samochodu od A do Z pod klienta Szczegóły – link poniżej

https://www.youtube.com/watch?v=a0p3B8508WE

Ople – CAR MAT CENTRUM OPLA

Kontakt :

tscarvlog@gmail.com

automotoserwis90@gmail.com

Mierniki lakieru

https://www.prodig-tech.pl/

Gotówka za Samochody Kupujemy auta za gotówkę. Skup samochodów Warszawa – Nasza firma dojedzie i sprawdzi twoje auto, kupimy każdy pojazd za gotówkę.

33 thoughts on “Auta z Niemiec Salon Berlin wyrzucają nowe i używane Audi 40 TFSI S-tronic

  1. Ja mam wrażenie ze w Niemczech jak auto ma po wypadku większą szkodę niż zarysowany lakier to od razu idzie szkoda całkowita….a u nas, pól auta skasowane to wyklepią, zaszpachlują i idzie jako prawie nowe 🙂 Ale kanał super, fajnie się ogląda! Pozdrawiam

  2. Nie rozumiem o co teraz chodzi wszystkim z tym "długim" oczekiwaniem na nowe auta. W 2018 zamówiłem do produkcji BMW seria 5 (przed COVID) i wtedy okres oczekiwania wynosił 6 miesięcy, teraz trzeba czekać 8 i jest płacz że strasznie długo.

  3. "Dwoje drzwi". Pan Tomek to chyba absolwent filologii polskiej – tak samo jak ja. Już raz Pana chwaliłem za poprawność polskiej mowy, ale nie mogę się powstrzymać i muszę pochwalić jeszcze raz. Poza tym, odcinek przyjemny jak zwykle.

  4. Tomek, auto sprzedawane po kosztach wytworzenia. Czyli minus 50 proc. od ceny katalogowej. Ubezpieczyciel płaci a fabryka produkuje. Czekam aż Niemcy będą do nas przyjeżdżali po takie okazje… To czerwone to jak zawsze wadliwy silnik.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!