Sklep miesny dzieci warszawy

Wizytówką sklepu mięsnego, albo też sklepu zajmującego się sprzedażą nabiałów, w współczesnym serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok mężczyzn w wagach witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty przyciągają do zakupów, i dodatkowo dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

SpartanolSpartanol. Kondicionéry pro maso

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do cięcia zarówno wędlin, jak również serów. Stanowią obecne tradycyjne krajalnice grawitacyjne, które stały wyposażone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta i wyposażona stanowi w kanał drenażowy, a też podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem potrafią być prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest dużo ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają zarówno na proste kiedy i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a też serów. Doskonale kształtuje się do krojenia takich wyrobów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. A w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu dana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a oraz możliwość zapisu sposobu ich kształtowania w konfiguracji programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków jednego artykułu do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została wytworzona z najczystszej klasy materiałów, i prosto z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia idą na dostosowanie pracy do określonego produktu. Dodatkowo wyposażona stanowi w stół przeznaczony do przechowywania pokrojonych plasterków.