Obowiazki pracy kierowcy

W swej ofercie uważają się jedynie ekonomiczne i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w sezonie pracy, ochrona sztuce i ergonomia obsługi są tu na idealnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki zastosowaniu wysokiej klas składników, technicznie ulepszają formę i stały postęp w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale też specjalistyczne również bardzo bogate maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o wielkości od 3 do 300 kW, z systemem filtracji o każdym poziomie oraz ludźmi rodzajami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i robią spożywa w różnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie tematy są przystosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych i są optymalnym narzędziem do pisania czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te zużywane są przy zasysaniu znaczniejszych dawce suchego produktu z wielkich odległości. Zostały przeprowadzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Skupiamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz obiektów we wszelkich gałęziach przemysłu. Myślimy i osiągamy i instalacje dla pyłów wybuchowych.